با سلام، خبر داغی از کمیک های افسانه کورا منتشر شده که شما رو به خوندن این خبر جلب میکنم. لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید.
شخصی ادعا کرده که منبعی داره که بهش گفته خبرهای کمیک های افسانه کورا به تاخیر افتادن، متنی که منتشر کرذه رو با هم میخونیم : 
خب بچه ها، توجه دوباره به اخبار کمیک افسانه کورا در کمیک کان سن دیگو، من دلایلی دارم که باور دارم که دیگه خبری خاصی منتشر نمیشه. به نظر میاد ما تا آخر کمیک کان نیویورک امسال از کمیک های افسانه کورا چیزی نخواهیم فهمید.متاسفانه ما باز هم باید صبر کنیم. خوشبختانه، منابع یکسانی که من دارم من رو به این باور رسوندن که کمیک ها بسیار عالی خواهند شد. نه تنها مایک نویسندست، بلکه یک طراح فوق العاده هم برای اون پیدا کرده، (نه برایان و نه بریتنی) و من فکر کنم مردم خیلی از بابتش خوش حال خواهند شد. هنوز هم ممکنه ما خبر های کوچکی بدست بیاریم، اما در مجموع جزئیاتی که در کمیک کان سن دیگو منتشر میشن در کل خوب بنظر نمیان. این همچنین این معنی رو میده ما تا اواخر امسال یا اوایل سال آینده میلادی تاخیری در انتشار کمیک خواهیم داشت.
خب متنی که منتشر کرده رو با هم خوندیم، همونطور که قبلا هم در این پست اشاره کردیم که ممکنه بریتنی طراحی که در کمیک کان نیویورک پارسال اعلام شده بود که قراره طراح کمیک های افسانه کورا باشه از پروژه کنار کشیده با این متن مطابقت داره. و  واقعا ممکنه حرف های این شخص حقیقت داشته باشه.

نظر شما چیه؟ شما چه فکر میکنید؟
خبرهایی که قراره در کمیک کان سن دیگو بشنویم آیا حاکی از طراح جدید هستش؟
آیا حاکی از اعلام رسمی تاخیر کمیک های کورا هستش؟
با ادعای این شخص باید منتظر چه چیزی در کمیک کان سن دیگو باشیم؟
با ما در بخش نظرات به اشتراک بزارید!

نویسنده : (صالح)

All Rights Resaved © AvatarWorld.Blog.ir 2016

(هرگونه کپی برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذکر نام سایت و نویسنده مجاز می باشد)