در جریان کمیک کانی که دو روز پیش برگزار شد جین لوئن یانگ از بهبود رابطه‌ای در کمیک‌های آواتار آخرین باد افزار خبر داد! به ادامه مطلب مراجعه کنید 

همونطور که تیتر پست رو خوندید دو روز پیش یعنی جمعه پنلی به میزبانی جین لوئن یانگ (نویسنده کمیک‌های آواتار آخرین باد افزار) و ایرینه کوه (طراح کمیک‌های افسانه کورا) برگزار شد. در پنل چیزی که جین یانگ به حضار گفته بود از هیچ اسمی رو به زبون نیاورد! اما همه‌مون به راحتی حدس میزنم منظور جین می و زوکو هستش! چیزی که خیلی دارای ابهام بین طرفداران شده حرفی که جین زد این بود که این رابطه 3 سال بعد از بهم خوردنش بهبود پیدا میکنه و پیش هم برمیگردن!

حالا این سه سال چطوری باید حساب بشه بحث محافل طرفداران شده! عده‌ای سال 2012 یعنی زمان انتشار کمیک قول رو در نظر میگیرن تا سال 2015 انتشار کمیک دود و سایه و یعنی اینکه با پایان کمیک دود و سایه می و زوکو پیش هم برگشتن! اما عده‌ای هم روز ملی بزرگداشت چای رو در نظر گرفتن! اولین بار در کمیک رخنه (شکاف) بخش اول بود که آیرو اشاره کرد که روز ملی بزرگداشت چای رو برگزار کرده! بعد از اون در کمیک دود و سایه: بخش سوم بود که هنگام بازگشت از جشن اعلام دولت جدید (کمیک رخنه) اشاره کرد که میخواد سالگرد روز ملی بزرگداشت چای رو برگزار کنه! پس میشه گفت از کمیک جستجو تا دود و سایه یک سال گذشته! زمان بین قول و جستجو نباید بیش از چند ماه باشه! پس میشه گفت یک سال و خورده‌ای!

چیز زیادی نمیشه گفت و باید منتظر سه گانه بعدی یا کمیک شمال و جنوب: بخش سوم باشیم که شاید اشاره کوچیکی به این رابطه بشه! بی صبرانه باید منتظر این باشیم که سه گانه بعدی اعلام و معرفی بشه!


نظر شما چیه؟

آیا اشاره ای به این رابطه در کمیک شمال و جنوب: بحش سوم میشه؟

با ما در بخش نظرات در میون بزارید!


نویسنده : (حسین)

All Rights Resaved © AvatarWorld.Blog.ir 2017

(هرگونه کپی برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذکر نام سایت و نویسنده مجاز می باشد)