بالاخره انتظارها داره به پایان میرسه! به ادامه مطلب مراجعه کنید!

نیکلودین تاکنون میزبانی انیمیشن های تحسین برانگیز زیادی رو برعهده گرفته ولی هیچکدوم از اونا به پای آواتار آخرین بادافزار نرسیدن. انیمیشنی که همه بینندگان خود را متحیر و مبهوت کرده بود، انیمیشنی با سبک رنگی که داستان پرمفهوم و پر جاذبه اش همه ی بینندگان رو به فکر فروبرده بود.

وقتی فرنچایز با دنباله داستان دیگری برگشت، طرفداران برای دیدن آواتار جدید به اسم افسانه ی کورا داشتن سرو کله می شکستن! و این هم انیمیشن موفقی از آب در اومد. درطول مجموعه ، همه طرفداران شیفته ی کورا شده بودند و در پایان انیمیشن هم شاهد زوج شدن حیرت آور دوتا از شخصیت های داستان بودیم. و حالا پیش نمایشی از مجموعه کمیک های آینده ی افسانه کورا در اینترنت قرار گرفته و نشون دهنده ی اتفاقات بین کورا و آسامی بعد از پایان انیمیشن ـه.

برای کسایی که یادشون نیست، هرچند که ماجرای فراموش نشدنی بود! دو دوست بالاخره دوستی شونو به مرحله ی بالایی رسوندن و حالا ماجرا حتی رمانتیک تر از آخر انیمیشن هم میشه! دیدیم که  قهرمانان ما، دست در دست هم قدم به درون پرتوهای نور دروازه ی ارواح گذاشتن و طرفداران از اینکه چجوری به این راحتی این رابطه به نمایش داده شده حیرت زده شدن.

به لطف مجله ی Entertainment Weekly اکنون خوانندگان میتونن شاهد اولین قرار ملاقات این دو دختر باشن. در کمیک کان دارک هورس اونها رو در حالی دیدیم که هنوز دستای همدیگر رو گرفته بودن و قدم به دنیای ارواح می گذاشتن.

کورا به اسامی میگوید: "به دنیای ارواح خوش اومدی." "دنیای ارواح خیلی غیرقابل پیش بینی ـه. همیچوقت نمیدونی کی ممکنه زمین دقیقا از جایی که تو روش وایسادی دهن باز کنه ؛ پس نزدیک من بمون. نمیخوام همدیگه رو گم کنیم." بعد از کمی مکث اسامی میگوید:"خب، از کجا باید تعطیلاتمون رو شروع کنیم؟"

میتونین پیش نمایش کمیک افسانه ی کورا رو در پایین ببینید!

آپدیت : 4 صفحه دیگر نیز اضافه شد!


نظر شما چیه؟

با ما در بخش نظرات در میون بزارید!


نویسنده : (فاطمه)

All Rights Resaved © AvatarWorld.Blog.ir 2017

(هرگونه کپی برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذکر نام سایت و نویسنده مجاز می باشد)