خبر داغی لحظاتی پیش منتشر شد، لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید!
بالاخره خبری منتشر شد که مفتخریم برای اولین بار به سمع و نظر شما برسونیم :D پنل اختصاصی آواتار آخرین باد افزار و ژنه یانگ (نویسنده کمیک های آواتار آخرین باد افزار) توسط دارک هورس (ناشر کمیک های آواتار) تایید شد! این پنل در یکشنبه 3 مردادماه برگزار خواهد شد! توضیحاتی که رسما دارک هورس برای این پنل منتشر کرده رو با هم میخونیم :
لطفا به جشن آواتار آخرین باد افزار بیاید! به همراهی ذهن درخشان، برنده ایسنر ژنه لوئن یانگ و مهمان های ویژه! همه چیز از گفتگو درباره خط داستانی گذشته تا پرده برداری از آینده بر روی میز پنل (آواتار آخرین باد افزار) ! پر از سوپرایز و داستان های پشت صحنه!
این پنل بر روی کمیک های آواتار آخرین باد افزار شمال و جنوب و ژنه لوئن یانگ تمرکز خواهد کرد و قراره سوپرایزها و تیزرهایی از کمیک های شمال و جنوب داشته باشیم. و اما مهمون های ویژه کیا میتونن باشن؟ مایک، برایان؟ یا طراح جدید کمیک های افسانه کورا؟ هرچیزی ممکنه!

اما هنوزم اعلام رسمی تایید خبرهای کمیک های افسانه کورا در کمیک کان سن دیگو نیست و شایعه ای که قبلا خبرش رو دادیم کم کم داره به حقیقت تبدیل میشه! اما بازم به خاطر این توپیتی که چند ماه پیش خود دارک هورس منتشر کرد هنوزم امیدواریم!

تاییدهای کمیک های افسانه کورا رو برای کمیک کان سن دیگو نگه داشتیم.
بشدت منتظر کمیک کان سن دیگو امسال هستیم! با دنیای آواتار | بزرگترین مرجع آواتار در ایران همراه باشید!

نظر شما چیه؟

چه چیزی قراره در پنل اختصاصی آواتار آخرین باد افزار و ژنه یانگ پرداخته بشه؟

آیا اون شایعه درسته؟ دارک هورس اخبار کمیک های افسانه کورا به تاخیر انداخته؟

با ما در بخش نظرات در میون بزارید!


نویسنده : (حسین)

All Rights Resaved © AvatarWorld.Blog.ir 2016

(هرگونه کپی برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذکر نام سایت و نویسنده مجاز می باشد)