بعد از پخش قسمت 8 فصل چهارم افسانه کورا انتقادها نسبت به این قسمت به سرعت اوج گرفت، حالا به توضیحات عوامل میپردازیم. به ادامه مطلب مراجعه کنید!

قسمت 8 فصل چهارم افسانه کورا که با عنوان "خاطرات" پخش شد و نقد های منفی زیادی هم گرفت همه رو به فکر فرو برد که چرا این قسمت اینطور ساخته شد! دو ساعت بعد از پخش این قسمت، برایان (یکی از دو خالق اصلی سریال) نا گفته هایی از این قسمت در وبلاگش منتشر کرد!

ناگفته‌های برایان حاکی از کم شدن بودجه افسانه کورا از طرف نیک بود و بودجه ساخت یک قسمت کامل رو نداشتن! دو راه رو جلوی خودشون میدیدن! 1- اخراج بعضی از عوامل قبل از اتمام فصل 2- ساخت یک قسمت کلیپی (قسمت های کلیپی به قسمت هایی میگن که برگزیده ای از قسمت های گذشته تشکیل شده که اغلب به خاطر بودجه کم تولید این نوع قسمت ها ساخته میشن) و اون ها هم راه قسمت کلیپی رو پیش گرفتن. ترس از عدم موفقیت این قسمت ها هم وجود داشت! تکرار قسمت های گذشته برای هیچکس لذت بخش نبوده و نیست. برایان یادی از انیمه های ژاپنی میکنه که اتفاق معمولیه که بین نیم فصل یا آخر فصل یه قسمت آنچه گذشت ساخته میشه. برایک تمام سعیشون رو کردن تا حتی یک دقیقه هم مسخره و چرت نباشه! اما به هرحال طبق گفته خود برایان تکرار قسمت های قبل اصلا خوشایند نبوده و نیست. در آخر اتفاقی که ازش میترسیدن اتفاق افتاد و این قسمت مورد رضایت خیلی ها قرار نگرفت.


این بود تمام ماجرا! نظرتون چیه؟ ساخت این قسمت به اینصورت تقصیر نیک بود؟

آیا فکر میکنین برایک باید اعتراض میکردن؟

با ما در بخش نظرات به اشتراک بزارید!


نویسنده : (صالح)

All Rights Resaved © AvatarWorld.Blog.ir 2016

(هرگونه کپی برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذکر نام سایت و نویسنده مجاز می باشد)