کم کم به انتشار کمیک آواتار آخرین باد افزار شمال و جنوب : بخش دوم نزدیک میشیم و هنوز پیش نمایشی از این کمیک منتشر نشده! حال به بررسی این کمیک قبل از انتشار میپردازیم! 

3 ماه از مهرماه گذشت و حالا منتظر بخش دوم آرک داستانی شمال و جنوب هستیم! متاسفانه تا این لحظه پیش نمایشی از کمیک منتشر نشده و بازم امیدواریم قبل از انتشار کمیک پیش نمایشی چند صفحه‌ای داشته باشیم! 


- واکنش ساکا و کاتارا به بوسه!

صدرصد اولین چیزی که باید به ذهنمون برسه واکنش ساکا و کاتارا به بوسه پدرشونه! چیزی که به عقل کسی خطور نمیکرد اتفاق بیفته! اینکه قراره چه واکنشی نشون بدن یا اصلا این موضوع رو فراموش کنن و ترجیح بدن به موضوع گیلاک و قبیله‌ش بپردازن ممکنه بیشتر جلوه کنه! 


- استاد پاکو برای قبیله آب جنوبی ارتش تعلیم داده؟

بدون شک قبیله آب دیگه یه دهکده دور افتاده نیست! حالا پیشرفت کرده، بزرگتر شده، و حالا باید برای خودش نیروی دفاعی بزرگی هم داشته باشه! و چه کسی بهتر از استاد پاکو برای اینکار!! با حضور مالیک و مالینا که قصد دارن بیشتر و بیشتر قبلیه آب جنوبی رو گسترش بدن داشتن یه ارتش یا نیروی نگهبانی یا هرچی که اسمش رو بزاریم ضروریه! اینکه باتو دوست و یار قدیمی هاکودا اینکار رو کرده باشه هم هست!


- هنگام برگشت آنگ به قبیله آب جنوبی چطور میتونه کمک بکنه؟

با تیتری که در آخر بخش اول نوشته مبنی بر اینکه تیم آواتار دوباره دو هم جمع خواهند شد و همینطور کاور بخش دوم، علاوه بر آنگ، تاف نیز قراره در بخش دوم حضور داشته باشه! این دفعه داستان چندتا دعوای ساده نیست! شاید فکر کنید قراره مثل آرک دود و سایه نقش نخود رو داشته باشه! خب واقعا شاید داشته باشه! با توجه به خلاصه داستان بخش دوم و سوم ما خیلی آنگ رو تو داستان نداریم! و بیشتر حرف از فرمانروایان سه ملت هستش! زوکو، کویی، هاکودا! و ما فقط آنگ رو به عنوان ناظر قضیه ببینیم!


- آیا مالینا و مالیک قصد بدی دارن یا فقط درمورد جنوب اشتباه فکر میکنن؟

برای تصمیم گیری واقعا زوده! هنوز داستان به اوج نرسیده و خیلی مالینا و مالیک رو نمیشناسیم! اما چیزی که باعث میشه همین الان به این قضیه اشاره‌ای بکنیم اینکه در خلاصه داستان بخش دوم به چیزی بر میخوریم که عجیبه! آیا برادرش میاد تا اون رو بدنام کنه؟ آیا مالینا سوقصدی در سرش داره و برادرش از این قضیه درهم ریخته خسته ست و همه چیز رو اعتراف میکنه؟ ما هم منتظر بحش دوم هستیم تا همه چیز رو بفهمیم!


- منظور از کابوس های کاتارا چیه؟

در خلاصه داستان از بدترین کابوس های کاتارا بحث شد که باید نابود شدن قبیله آب جنوبی باشه! اینکه قبیله آب جنوبی روز به روز داره مثل قبیله آب شمالی تجمل گرایی رو به خودش میبینه دیگه فکر نکنم باید اسمش رو قبیله آب جنوبی گذاشت! شاید بهتر باشه بهش گفت : قبیله آب شمالی شعبه دوم! کابوس دیگه ای هم که میتونه باشه اینه که قبیله آب جنوبی بر اثر اختلافات داخلی و نبرد و شورش هایی که قراره گیلاک راه بندازه از بین بره! حال هممون منتظر کمیک شمال و جنوب : بحش دوم خواهیم موند تا همه چیز رو بفهمیم!


نظر شما چیه؟

با ما در بخش نظرات در میون بزارید!


نویسنده : (حسین)

All Rights Resaved © AvatarWorld.Blog.ir 2017

(هرگونه کپی برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذکر نام سایت و نویسنده مجاز می باشد)