آپدیت : خلاصه بخش دوم و سوم به پست اضافه شد!

تصمیم گرفتیم هر چیزی که از سه گانه شمال و جنوب هست رو در یک پست جمع آوری کنیم!

سه گانه کمیک شمال و جنوب خیلی سریعتر از انتظار توسط دارک هورس اعلام شد! خیلی ها فکر نمیکردن تا انتشار کامل کمیک دود و سایه دارک هورس از آرک بعدی کمیک های آواتار آخرین باد افزار لب باز کنه! حالا تمام اطلاعاتی که از این سه گانه منتشر شده رو با هم بررسی میکنیم :

کمیک آواتار آخرین باد افزار شمال و جنوب : بخش اول

تاریخ انتشار : 27 سسپتامبر 2016 | 6 مهر 1395

خلاصه داستان : وقتی آنگ برای کمک به زوکو در مقابل کموری کاگه قرار میگیره، کاتارا و ساکا به قطب جنوب بر میگردن .کاتارا از اینکه روستای دوست داشتنیش رو یک شهر شلوغ و پر جمعیت پیدا میکنه و اینکه پدرش هاکودا و هیچکس از دیگر اعضای سابق قبیله در آن مسئولیتی ندارن شوکه میشه. ظاهرا یک شمالی به نام مالینا پشت این تغبیره که در حال ارجاع دادن شمال و جنوب به سوی همبستگی و وحدت بیشتره. اما هدف واقعی اون چیه ؟

کمیک آواتار آخرین باد افزار شمال و جنوب : بخش دوم

تاریخ انتشار : 7 فوریه 2017 | 19 بهمن 1395

خلاصه داستان : پس از تلاش برای ربودن کاتارا و ساکا، گیلاک از ساکنان قبیله آب جنوبی، یادداشت فراموش نشدنی رو برای هاکودا به جا میزاره : "رئیس، بزودی حقیقت بر تو نمایان خواهد شد!" سوگندی که همه رو در لبه پرتگاه قرار میده! از جمله کاتارا، کسی از نتیجه ادغام دو قبیله هشیار بود. مالینا اهل قبیله آب شمالی مشارکت خودش رو با کمپانی پدر تاف اعلام کرد! آیا برادرش میاد تا اون رو بد نام کنه؟ آیا بدترین ترس های کاتارا در حال به واقعیت پیوستنن؟

کمیک آواتار آخرین باد افزار شمال و جنوب : بخش سوم

تاریخ انتشار : 9 می 2017 | 19 اردیبهشت 1396

خلاصه داستان : فرمانروای آتش زوکو و پادشاه خاک کویی در میان تظاهرات به زندان گیلاک در قبیله آب جنوبی رسیدن، در حالی که رهبران تلاشی برای متقاعد کردن شورا برای تحکم نقشه های اتحاد مالینا و هاکودا داشتن، گیلاک آزاد شد و رهبری یک شورش رو بدست گرفت. در جدال برخورد دو قبیله، کاتارا مجبور خواهد شد صلح و آرامش رو با بی اعتمادیش و عشقش به خونه‌ش ایجاد کنه تا خونه ای که دوست داره برای همیشه از بین نره!نظرتون چیه؟

با ما در بخش نظرات درمیون بزارید!


نویسنده : (حسین)

All Rights Resaved © AvatarWorld.Blog.ir 2016

(هرگونه کپی برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذکر نام سایت و نویسنده مجاز می باشد)