امروز با مقاله ای در خدمتتون هستیم که میشه ازش بعنوان بهترین مقاله برای شروع کار سایت ازش یاد کرد. به ادامه مطلب مراجعه کنید.

چرا عاشق آواتار هستیم؟ بیاین به جواب این سوال برسیم!


1. داستان

بدون شک مهمترین بخش از هر انیمیشن یا کمیک بوکی بخش داستان اونه. داستان پسری که صد سال جنگ رو در کوه یخی سپری کرد تا زنده بمونه و دنیا رو نجات بده. اما قرار نیست این کار خیلی راحت باشه. اون پسر باید به چهار عنصر حیاتی دنیا مسلط بشه و اینجاست که همه ما باید این پسر رو در طول سفرهاش برای یاد گرفتن عناصر چهارگانه حیات همراهی کنیم. در بین سفرها اتفاقات زیادی برای این پسر و گروهش میوفته و داستان سعی در همراهی کردن با شخصیت ها میکنه. سفری که در طی سه فصل به اتمام رسید. اما در کمیک بوک ها ادامه یافت! و نقد های مثبت زیادی کسب که کرد و تحسین شد. اما هنوز دنیا به توازن نرسیده بود و وظیفه دختری بود که باید راه اون پسر رو ادامه میداد. میراث اون پسر با این دختر همراه شدن و در راهش کمک زیادی کردن. سفر این دختر پر از فراز و نشیب بود که از جانب منتقدین نقد های مثبت و منفی زیادی کسب کرد.


2. شخصیت پردازی

پسری که تبعید شده بود. خواهر و برادری که در بچگی در حمله دشمن مادرشون رو از دست داده بودن.پسری که نمیخواست مسپولیتش رو بر عهده بگیره و از جانب برخی مردم دک شده بود و برخی هم چشم انتظار برگشتش بودن.برادری که تشنه تخت و تاج بود و بجای برادر بزرگش بر تخت نشست.دختری که باید آماده ازدواجی از پیش تعیین شده میشد و...


3. نویسندگان و کارگردانان دنیای آواتار

از برایان کنیتزکو و مایکل دانته دی مارتینو شروع میکنم. خالقان دنیای آواتار! دوستانی که بیش از ده سال با هم همکاری میکنن و به "برایک" معروف شدن. دوستانی که خالق لحظه های ناب زیادی بودن و حالا هم پس از تموم شدن افسانه کورا هر کدوم جداگونه شروع به نوشتن رمان کردن ! از جن لوپن یانگ نمیشه نام نبرد. کسی که همراه با برایک کار کرد تا نویسنده اصلی کمیک بوک های آواتار آخرین باد افزار باشه و دنباله زیبایی برای دنیای آواتار آخرین باد افزار بنویسه.


4.طراحی ها

در این مورد برای اینکه بی طرف باشم میزارم به عهده خودتون. میتونید به راحتی به انیمیشن ها و حتی کمیک بوک ها مراجعه کنید!


5. اکشن

صحنه های نبرد انیمیشن آواتار آخرین باد افزار روی کاغذ طراحی و کشیده شدن و حساب شده به نمایش در میومدن میشه این رو هم به عهده خودتون میزارم تا خودتون ببینید و خودتون قضاوت کنید از فاینالی آواتار آخرین باد افزار و فاینالی کتاب سوم افسانه کورا به عنوان بهترین صحنه های نبرد نام ببرم


6. شخصیت های مکمل

خیلی ها وجود دارن که باید نام برده بشن، سوکی،اعضای نیلوفر سفید، لین،سو،جنورا،میلو،ایکی،حتی کلم فروش معروف !!! و خیلیای دیگه که شاید حوصله من نمیکشه که نام ببرم ولی این رو میگم هر کدوم این شخصیت ها با ویژگی هایی که داشتن باعث جذابتر کردن داستان و باعث همراه شدن با شخصیت های اصلی میشدن. شخصیت های مکملی که در سفر پر افت و خیز شخصیت های اصلی کمک هیای خیلی زیادی کردن.


7. دشمنان 

میتونم اعتراف کنم دشمنان دنیای آواتار از بهترین دشمنان موجود در خیلی از انیمیشن ها و فیلم های دیگه هستن. ژنرال ژائو،آزولا،زوکو که بعدا با فراز و نشیب هایی که براش پیش اومد به شخصیت مثبت تبدیل شد،اوزای،اونولاک،آمون،اعضای نیلوفر سرخ،کوویرا و هر دشمن کوچیک و بزرگ دیگه ای که در سر راه شخصیت های اصلی داستان ما قرار گرفتن. یکی رو گذاشتم برای آخر واتو ٬ چیزی که از تاریکی بوجود اومده بود. و بی شک قدرتمندترین دشمن شخصیت های اصلی داستان ما بود.


8.همزاد پنداری

افتخار، عشق، صلح، بخشش، مسئولیت، دوستی، کار گروهی، خانواده، تغییر، حرص و طمع، قدرت، نفرت، خیانت، اعتماد، اخلاق، وفاداری، و خیلی چیزای دیگه که در انیمیشن ها و کمیک بوک های دنیای آواتار گنجونده شده بودن.


ممنونم از این که خوندین این بود اولین مقاله از سایت دنیای آواتار، امیدوارم لذت برده باشید


نظر شما چیه؟ چرا شما عاشق آواتار هستین؟

با ما در بخش نظرات به اشتراک بزارید!


نویسنده : (حسین)

All Rights Resaved © AvatarWorld.Blog.ir 2016

(هرگونه کپی برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذکر نام سایت و نویسنده مجاز می باشد)