امروز با مقاله اختصاصی به بررسی کمیک های دنیای آواتار میپردازیم. لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید!

کمتر از یک ماه دیگر تا کمیک شمال و جنوب : بخش اول مونده و هممون منتظر آرک جدیدی از سفرهای تیم آواتار هستیم. طبق شایعات و حدسیات هم بالاخره باید شاهد رونمایی از اولین جلد از کمیک های اصلی افسانه کورا در کمیک کان نیویورک باشیم که مهر ماه برگزار خواهد شد! اما مساله اصلی خط داستانی کمیک هاست. بیایم ببینیم آیا کمیک های کورا میتونه بهتر از کمیک های آواتار آخرین باد افزار بشه یا نه :


1- دست نویسندگان برای نوشتن کمیک ها

از اونجایی که کمیک های آواتار آخرین باد افزار یک پیش زمینه برای افسانه کوراست و دست ژنه خیلی باز نیست که بخواد از شخصیت های دنیای محبوب ما رو بکشه یا حتی دچار آسیب شدیدی بکنه که داستان غم انگیزی رخ بده! اما در کمیک های افسانه کورا داستان فرق میکنه! دست برایک کاملا بازه! برایک براحتی میتونن داستان هایی بنویسن که خیلی از شخصیت ها دچار دگرگونی و به چالش هایی کشیده بشن که میتونه برای همه جذاب باشه!


2- طراحی کمیک های دنیای آواتار

بدون شک تیم گوری هیرو بهترین طراح برای کمیک های آواتار آخرین باد افزار بودن و هستن! بهترین طراحیشون رو من میشه آرک جستجو نام برد! طراحی فوق العاده زیبا و نوستالژی از انیمیشن! با شایعاتی که موجوده خداروشکر از طراح قبلی کمیک های کورا که نمونه طراحی هاش رو از کورا منتشر کرد و واقعا به هیچ وجه در خور کمیک های افسانه کورا نبود راحت شدیم! و طراح جایگزین طبق شایعات کارش رو خوب بلده و کمیک ها طبق ژنه لوئن یانگ در کمیک کان سن دیگو به مرحله تولید رسیده! و میتونیم حدس زد اولین جلد در زمستان امسال منتشر بشه!


3- نویسندگان کمیک های دنیای آواتار

ژنه لوئن یانگ در کنار برایک کار کرد که روزی نویسندگی کمیک‌های آواتار آخرین باد افزار رو بدست بگیره و در کارش هم موفق بود! آرک های به یاد ماندنی کمیک های آواتار آخرین باد افزار که به دنیای شخصیت های ما پس از یک سال پایان جنگ پرداخت و حالا قراره هم ما قطب جنوب رو بعد از یک سال از پایان جنگ در آرک شمال و جنوب ببینیم! کمیک های افسانه کورا اینبار توسط خود خالقین دنیای آواتار نویسندگی میشه و باید شاهد ماجراجویی های بسیار زیبایی باشیم! وقتی پای خود خالقین بیاد وسط باید کم کم خودمون رو برای ماجراجویی هیجان انگیزی آماده کنیم!


نگاهی هم داشته باشیم به کمیک های دنیای آواتار در ایران


4- وضعیت محبوبیت کمیک های دنیای آواتار در ایران

اگه یادتون باشه کمیک های آواتار آخرین باد افزار رو کمتر کسی میدوسنت اصلا وجود دارن و ادامه ای بر انیمیشن هستن! با لطف حمید وتر عزیز همراه با هدا عزیز که شروع به ترجمه ادیت کمیک ها کردن بالاخره ما شاهد بازگشت به دنیای آواتار آنگ بودیم! اما همه چیز برای افسانه کورا برعکس خواهد بود! افسانه کورا رو خیلیا هفته به هفته دنبال کردن از خود انیمیشن تا شایعات عجیب غریبش و همه هم منتظر کمیک‌هاش هستن! پس میشه گفت میشه احتمال داد کمیک های افسانه کورا با استقبال بیشتری در ایران موجه خواهد شد!


در نظر داشته باشید دنیای آواتار تموم نشده و از دنیای انیمیشن به دنیای کمیک بوک منتقل شده!


نظر شما چیه؟

امیدوار به کمیک های افسانه کورا هستید؟

با ما در بخش نظرات در میون بزارید!


نویسنده : (حسین)

All Rights Resaved © AvatarWorld.Blog.ir 2016

(هرگونه کپی برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذکر نام سایت و نویسنده مجاز می باشد)