امروز به بررسی پنل آواتار آخرین باد افزار میپردازیم، لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید!

کم کم به پنل آواتار آخرین باد افزار در کمیک کان سن دیگو 2016 نزدیک میشیم. احتمالات زیادی برای اعلام های رسمی در پنل آواتار آخرین باد افزار وجود دارن و ما میخوایم در این پست به مهمترین موارد اوتا بپردازیم!


- پرش زمانی بعد از سه گانه شمال و جنوب

پنج سال از انشتار اولین کمیک آواتار آخرین باد افزار که ادامه ای بر انیمیشن بود گذشت و ژنه لوئن یانگ تا به امروز به اوضاع احوال دنیای آواتار یک سال بعد از پایان جنگ صد ساله پرداخت! و به اتمام رسیدن سه گانه شمال و جنوب میتونیم بگیم به تمام قبایل ها در یک سال بعد از جنگ صد ساله پرداخته شده! حالا بهترین فرصته که یه پرش زمانی داشته باشیم و به پیش زمینه های آواتار آنگ و تیمش برای افسانه کورا نزدیک بشیم


- رخداد عظیمی در کمیک های آواتار آخرین باد افزار

خطر اسپویل سه گانه دود و سایه !!!

با به اتمام رسیدن سه گانه دود و سایه و بازگشت آزولا خیلی از ما منتظر داستان های هیجان انگیز بیشتری هستیم. حالا که آزولا فرار کرده و به احتمال زیاد خودش رو برای نقشه دیگه ای آماده میکنه! اما نه نقشه ای مثل چیزی که در سه گانه دود و سایه دیدیم! نقشه ای که ممکنه هر چهار قبیله رو تحت شعاع خودش قرار بده! و چالش بزرگی برای تیم آواتار باشه!


- نزدیک شدن به پایان کمیک های آواتار آخرین باد افزار

حالا که بعد از سه گانه شمال و جنوب به تمام قبیله ها بعد از 1 سال از جنگ پرداخته شده! چه بهتر از این که با داستانی که پرش زمانی داره و نشون دادن میراث تیم آواتار به کمیک های آواتار آخرین باد افزار پایان زیبایی بدن و کمیک های افسانه کورا آغاز بشن.


- تایید انیمیشن های سینمایی از کمیک های آواتار آخرین باد افزار

اینکه انیمیشن های سینمایی از کمیک ها تایید بشه احتمالش بشدت کمه! از اونجایی که این پنل مربوط به خود کمیک هاست و کمپانی دارک هورس و ژنه لوئن یانگه احتمال تایید شایعه ای که اینجا خبرش رو دادیم خیلی کمه!

امیدواریم در پنل آواتار آخرین باد افزار شاهد سوپرایزهایی باشیم. با دنیای آواتار همراه باشید!


نظر شما چیه؟

شما دوست دارید کدوم یکی از این موارد در پنل تایید بشه؟

با ما در بخش نظرات در میون بزارید!


نویسنده : (حسین)

All Rights Resaved © AvatarWorld.Blog.ir 2016

(هرگونه کپی برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذکر نام سایت و نویسنده مجاز می باشد)