با سلام! امروز به بررسی 5 لحظه برتر کمیک‌های آواتار در سال 2016 میپردازیم! با ما همراه باشید!

سال 2016 به پایان رسید و نگاهی خواهیم داشت به 5 لحظه برتر کمیک‌‌‌های آواتار در این سال! باعث افتخاره بگم این 5 لحظه از بیاد موندنی ترین لحظه‌های کل کمیک‌های آواتار میتونن باشن و سال 2016 سال پرباری برای طرفداران آواتار بود! در سال 2016 سه کمیک داشتیم: دود و سایه: بخش سوم که به آرک دود و سایه خاتمه داد! کمیک روز کمیک بوک رایگان افسانه کورا: دوستانی برای همیشه که اولین کمیک رسمی افسانه کورا بود که نحوه آشنایی کورا با ناگا در دوران کودکی پرداخته بود! سومین کمیک و آخرین کمیک سال 2016 کمیک شمال و جنوب: بخش اول بود که آرک جدیدی از داستان های آواتار آخرین باد افزار رو آغاز کرد! حال به 5 لحظه این کمیک ها میپردازیم!


لوح تقدیر

قبل از اینکه به 5 لحظه کمیک های آواتار در سال 2016 بپردازیم اول لوح تقدیر سال 2016 رو به یکی از نوستالژی‌های آواتار آخرین باد افزار تقدیم میکنیم!

هیچ لحظه‌ی دیگه مثل این لحظه لیاقت گرفتن لوح تقدیر سال 2016 رو نداشت! لحظه خاطره انگیز آواتار آخرین باد افزار از قسمت اول فصل اول انیمیشن آواتار آخرین باد افزار! این لحظه رو خیلی دوست داشتم! وقتی که برای اولین بار انیمیشن رو شروع کردم و ما رو وارد دنیای خودش کرد! وقتی که همه چیز از همونجا شروع شد! زیبا بود و خاطره انگیز! با اینکه چند سال از اون موقع میگذره ژنه لوئن یانگ نویسنده‌ی کمیک های آواتار آخرین باد افزار ادای احترام زیبایی به جا آورد و با طراحی تیم گوری‌هیرو این لحظه زیباییش دو چندان شد!


5- کایی آتش افزاری می‌کند!

در کمیک دود و سایه: بخش سوم دیدیم که بچه ها در اتاقی حبس شده بودن و این کایی بود که با آتش افزاریش بچه‌ها رو از اتاق بیرون میبره! لحظه زیبایی بود! شاید چیز خاصی نداشت و اما نشون داد کایی هم خونی که در رگ های زوکو جاریه و داره :D و کایی با همین کارش تمام نقشه‌های آزولا رو نقش بر آب کرد! و روند داستان رو به جلو برد! شاید در ابتدا بنظر میومد این لحظه خیلی لحظه مهمی نبود اما ممکن بود وقتی نبرد تیم آواتار با دار و دسته آزولا طولانی بشه شکست بخورن و بچه‌ها هرگز پیدا نشن و اینکار کایی به نوبش خودش حیاتی بود تا خودشون رو به تیم آواتار برسونن و به این نبرد خاتمه بدن و از اونجا فرار کنن!


4- کاتارا و ساکا وارد کلبه هاکودا می‌شوند!

تنها چیزی که میتونم بگم اینه که این لحظه خیلی غیره منتظره و در عین حال تعجب بر انگیز بود :D! واقعا در مورد این لحظه نمیشه چیز زیادی گفت! آیا واقعا قراره علاقه‌ی بوجود اومده ادامه دار باشه یا نه! یا هرچیزی دیگه‌ای! واقعا ما هم نمیدونیم!


3- کورا و ناگا چطوری همدیگه رو ملاقات کردن؟

شاید بهتر باشه در شماره 3 این لیست کل کمیک دوستانی برای همیشه رو زیر ذره بین ببریم! کمیک دوستانی برای همیشه داستانی کوتاهی بود که نحوه آشنایی کورا با ناگا اشاره میکرد! کمیکی با طراحی خوب و با نویسندگی دیمارتینو(یکی از دو خالق آواتار) منتشر شد! جالب بود بدونیم در دوران کودکی کورا زندگی کورا تو قطب جنوب چطوری پیش میرفت! و این کمیک سرآغازی بود بر دوستی کورا و ناگا و از این جهت اهمیت داشت! این کمیک رو میتونم بهترین کمیک کوتاه آواتار تا به اینجا (سال 2016) به حساب آورد!


2- گفتگوهای آیرو و ارسا و ملاقات ارسا با اوزای!

بی شک نقطه قوت کمیک دود و سایه: بخش سوم این لحظه بود! وقتی بحث شخصیت پردازی میشه نمیشه بدون تامل بهش نگاه کرد! گفتگوهای آیرو و ارسا بسیار زیبا کار شده بود! و به کمیک عمق بالایی بخشید! خیلی دوست داشتم این گفتگو بیشتر و بیشتر طول بکشه ولی اگه بیشتر طول میکشید ممکن بود برای خواننده ارزشش رو از دست بده! اما نتیجه گفتگوی ارسا و آیرو، ملاقات ارسا با اوزای پس از سالها بود! و وقتش بود که ارسا با ترسش روبرو بشه! اوزای رو هم بعد از آرک جستجو بالاخره تونستیم ببینیم! بازم مهارت نویسنده و طراحی کمیک و نشون دادن خشم اوزای عالی بود! همونچیزی که از اوزای انتظارش رو داشتیم رو بهمون تحویل دادن! و در اونطرف هم ارسا ترسیده رو دیدیم که بالاخره بر ترسش فائق اومد و تنهایی چیزی که در اوزای دید قلب کوچیک و حقیرش بود!


1- نبرد زوکو و آزولا و گفتگوی بعد از نبرد!

اول باید از طراحی خیلی خوب تیم گوری‌هیرو تشکر کرد! نبرد زوکو و آزولا خیلی زیبا کار شده بود! و جلوه خیلی زیبایی به کمیک داده بود! بیشتر از این نمیشه درباره نبرد زوکو و آزولا گفت و باید خودتون ببینید! به گفتگوی بعد از نبرد میپردازیم! آزولا عوض شده بود و از خواسته های قبلیش دست برداشته بود! عجیب بود اما واقعی! قبول کرده بود به تاج و تخت نمیرسه اما میخواست زوکو رو پادشاه مورد علاقه‌اش کنه! همین کافی بود تا بفهمیم آزولا قراره نقش مهمی در آینده داشته باشه! و کمیک‌های آواتار آخرین باد افزار قرار نیست با انتشار کمیک‌های افسانه کورا به اتمام برسن! آزولا دیگه دیوانه خود خواه گذشته نیست! شاید باید گفت عاقل شده و میخواد به خواسته هاش با برنامه درست و دقیق برسه! و دزدیدن بچه‌ها تنها یکی از برنامه‌هاش بود!


به پایان این مقاله رسیدیم، ممنون از اینکه خوندید! با کمیک‌های آواتار در سال 2017 با ما باشید!


نظر شما چیه؟

با ما در بخش نظرات در میون بزارید!


نویسنده : (حسین)

All Rights Resaved © AvatarWorld.Blog.ir 2017

(هرگونه کپی برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذکر نام سایت و نویسنده مجاز می باشد)